P.O.Z. - podstawowa opieka medyczna - lekarz rodzinny
 

Śląsk - Katowice - Dąbrowa Górnicza - Poręba

 

Od 2002 roku działamy jako poradnia stomatologiczna w Porębie. W 2005 roku z naszej inicjatywy powstała również poradnia P.O.Z w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Korczaka - tam też funkcjonuje nasz gabinet medycyny pracy. W ramach naszej działalności od listopada 2014 roku oferujemy także usługi lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, w poradni P.O.Z. w Katowicach Szopienicach na ul. Wiosny Ludów, gdzie wykonujemy badania USG we własnym zakresie oraz dopplerowskie (odpłatnie).

Zapraszamy do zapoznania się na stronie z szerokim zakresem oferowanych przez nasze przychodnie usług: lekarz rodzinny, badania na prawo jazdy, medycyna pracy, doppler, holter ciśnieniowy, badania na pozwolenia na broń, dentysta, badania laboratoryjne i inne.

 

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Pozostajemy do państwa dyspozycji.

 

 

Z dumą informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem Rzetelny Kontrahent!

 

 

Zostań naszym pacjentem - wypełnij deklarację.

 

Deklaracja wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu

podstawowej opieki zdrowotnej oraz: 

 

lekarza podstawowej opieki zdrowotnej
          

 

pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej

          


położnej podstawowej opieki zdrowotnej

          

Promocje

PROMOCJA NA NASTĘPUJĄCE BADANIA LABORATORYJNE

(promocja obowiązuje do końca 2018r.)

 

 • Borelioza- p/c IgG- 20zł (regularna cena- 30zł)
 • Borelioza p/c IgM- 20zł (regularna cena- 30zł)
 • Borelioza p/c IgG met. Western- Blot- 75zł (regularna cena- 100zł)
 • Borelioza p/c IgM met. Western- Blot- 75zł (regularna cena- 100zł)
 • PSA wolny – 20zł (regularna cena- 30zł)
 • PSA całkowity – 15zł (regularna cena- 25zł)
 • TEST ROMA- 85zł (regularna cena- 100zł)
 • BRCA1 (rak piersi i jajnika- badanie genetyczne najczęstszych mutacji w genie BRCA1 w populacji polskiej oraz mutacji rzadkich, ok. 150) – 400zł (regularna cena- 495zł)
 • BRCA1 (rak piersi i jajnika- badanie genetyczne najczęstszych mutacji w genie BRCA2 w populacji polskiej oraz mutacji rzadkich, ok. 150) – 200zł (regularna cena- 255zł)

Badanie BRCA1 - na wynik czeka się ok. 28 dni, przed pobraniem, pacjent musi wypełnić deklarację świadomej zgody oraz musi mieć SKIEROWANIE OD LEKARZA!

  Zasady przetwarzania danych

  Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

  Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.