Oferta

Badania do pozwolenia na broń

Badania do pozwolenia na broń realizujemy w oparciu o obowiązuje przepisy. Wykonujemy badania do pozwolenia na broń na terenie miast tj. Katowice, Dąbrowa Górnicza oraz cały Śląsk.

 

Rodzaje badań*:
badanie ogólnego stanu zdrowia Pacjenta,
badanie laryngologiczne,
badanie okulistyczne,
badanie układu nerwowego,
badanie układu ruchu,
badania pomocnicze.
*osoba badana musi dostarczyć wyniki badań psychiatrycznych zrealizowanych w dowolnej jednostce Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

 

Badania lekarskie do pozwolenia na broń należy odnawiać co 5 lat. Czas trwania badań to mniej niż dwie godziny – badania można wykonać jednego dnia. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą ważny dokument tożsamości – dowód osobisty lub paszport. Jeżeli jesteś osobą niedowidząca, zabierz ze sobą szkła kontaktowe lub okulary. Termin badania można zarejestrować telefonicznie.

 

Przy okazji polecamy również badania na prawo jazdy - zapraszamy do naszej przychodni na śląsku ATUT Katowice lub ATUT Dąbrowa Górnicza.


 

    Zasady przetwarzania danych

    Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

    Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Przychodnia Atut, siedziba: Katowice, Wiosny Ludów 19A/2a.